DANE SPÓŁKI

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000596969
Numer NIP: 1132590157
REGON: 140383900

ADRES BIURA

ul. Tytoniowa 20,
04-228 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

Dział Handlowy

Łukasz Witek
e-mail: l.witek@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 18
tel. kom. (+48) 509 856 151

Mateusz Myszyński
e-mail: m.myszynski@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 19
tel. kom. (+48) 509 856 127

Dariusz Pazura
e-mail: d.pazura@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 44
tel. kom. (+48) 603 413 803

Kamil Szanser
e-mail: k.szanser@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 38
tel. kom. (+48) 508 846 135

Marcin Mościcki
e-mail: m.moscicki@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 22
tel. kom. (+48) 602 287 115

Robert Kupras
e-mail: r.kupras@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 23
tel. kom. (+48) 509 856 144

Fabian Olszewski
e-mail: f.olszewski@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 17
tel. kom. (+48) 509 856 033

Paweł Orłowski
e-mail: p.orlowski@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 27
tel. kom. (+48) 504 916 089

DEDYKOWANI SPEDYTORZY

Adam Izdebski
e-mail: a.izdebski@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 16
tel. kom. (+48) 508 846 618

Agnieszka Domańska
e-mail: a.domanska@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 25
tel. kom. (+48) 500 792 641

Formularz kontaktowy