DANE SPÓŁKI

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres Rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000596969
Numer NIP: 1132590157
REGON: 140383900

ADRES BIURA

ul. Lucerny 80,
04-687 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

Dział Handlowyzapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Działu Handlowego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127
Stella Grabska
Kierownik ds. Klientów Kluczowych
Maksym Klymko
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033
Jan Piwowarski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177
Kacper Ostrowski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220
Sara Kiczor
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: s.kiczor@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 095
Karol Kryczka
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 540
Dominik Musiatowicz
Asystent Działu Handlowego
E-mail: d.musiatowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 976

Transport Morskisea@bbats.pl

Magdalena Jocz
Spedytor Morski
E-mail: m.jocz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 519 550 986